Gå til innholdet
Lukk

Be om gratis og uforpliktende møte

Vi hjelper deg med å planlegge ditt webprosjekt!
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.Open the time view popup.
Lukk
Meld deg på nyhetsbrev fra InCreo! Vi sender deg gode tips og råd, eksklusive kurs og seminartilbud, og annen informasjon som hjelper deg med å lykkes på nett! Det kommer ut omtrent en gang i måneden, og inneholder alltid dagsaktuelle temaer.
Spesialister på markedsføring & teknologi.
Digitale løsninger som leverer.
Tjenester

Tjenester
Hos InCreo finner du mennesker med høy kompetanse og lang erfaring. I 18 år har vi jobbet med å utvikle solide webløsninger, og vi har alltid hatt store ambisjoner for våre kunder. Vi kan hjelpe dere med hele prosessen fra rådgivning og webdesign til teknologi, utvikling og webhosting.

Referanser
Med sine ca. 1200 studenter er høyskolen den eneste i landet som har utdanning av barnehagelærere som sin hovedoppgave. Vi har hatt gleden av å jobbe sammen med høyskolen. Dette er mennesker som brenner for sitt fag, og som ønsker å utdanne andre mennesker til å bli de aller, aller beste barnehagelærerne – til barns beste.
Slik jobber vi
Ikke alle er klar over hvor mye tanke og arbeid som ligger bak et vellykket webprosjekt. Vis prosessen vår for å se hvordan vi jobber oss frem til gode webløsninger for våre kunder.
Vis prosessen

Medarbeidere
Morten Wikstrøm
Daglig leder
97690017
morten@increo.no
Toril Aspaas
Digital rådgiver
Prosjektleder
92087158
toril@increo.no
Adam Storli
Digital rådgiver
Prosjektleder
45 85 98 13
adam@increo.no
Juli Victoria Pramm
Digital rådgiver
Prosjektleder
46430678
juli@increo.no
Hallgrim Bjørvik
Styreleder
Digital rådgiver
40004601
hallgrim@increo.no
Per Morten Trøen
Senior webdesigner
40004641
permorten@increo.no
Hilde Kielland Mølmen
Webdesigner
40004640
hilde@increo.no
Kim Levi Paulsen
Senior systemutvikler
91794044
kim@increo.no
Christoffer Wiik
Senior systemutvikler
99449207
chris@increo.no
Therese Sande
Systemutvikler
98642842
therese@increo.no
Leif Bolsø
Webutvikler
41661555
leif@increo.no
Stian Hanger
Senior systemutvikler
92645190
stianh@increo.no
Kjetil Grun
Drift
90739196
kjetil@increo.no

Om InCreo
InCreo ble etablert i 1997 og består av spesialister på markedsføring & teknologi. At du som kunde skal lykkes, og at du skal være så god som du kan være på nett, har vært vårt mantra siden oppstart.
Se video Linje

SKREDDERSYDD TOTALPAKKE

Der andre leverer en ferdigpakket out of the box-løsning, tilpasser vi til hver enkelt kunde. Det er fordi vi har erfart at hvert prosjekt er unikt og at hver kunde har sine mål. Vi bruker vår egenutviklede publiseringsløsning Wondercode som basis, og tilpasser ved å legge til og trekke fra elementer og funksjoner etter behov.
Vis video