Gå til innholdet
Lukk

Be om gratis og uforpliktende møte

Vi hjelper deg med å planlegge ditt webprosjekt!
Lukk

Påmelding til nyhetsbrev

Meld deg på nyhetsbrev fra InCreo! Vi sender deg gode tips og råd, eksklusive kurs og seminartilbud, og annen informasjon som hjelper deg med å lykkes på nett! Det kommer ut omtrent en gang i måneden, og inneholder alltid dagsaktuelle temaer.
Be om møte
Følg oss Følg oss
Planlegging. Design. Utvikling.
Tjenester

Tjenester
Hos InCreo finner du mennesker med høy kompetanse og lang erfaring. I 17 år har vi jobbet med å utvikle solide webløsninger, og vi har alltid hatt store ambisjoner for våre kunder. Vi kan hjelpe dere med hele prosessen fra rådgivning og webdesign til teknologi, utvikling og webhosting.

Referanser
Komplettfritid AS har over 70 års erfaring innen produktgruppene: fritidsklær, turutstyr, fiskeutstyr og båtutstyr. InCreo har levert nettbutikken til selskapet hvor Lars Monsen er nettbutikkens fanebærer og ekspertpanel.
Slik jobber vi
Ikke alle er klar over hvor mye tanke og arbeid som ligger bak et vellykket webprosjekt. Vis prosessen vår for å se hvordan vi jobber oss frem til gode webløsninger for våre kunder.
Vis prosessen

Medarbeidere
Morten Wikstrøm
Daglig leder
97690017
morten@increo.no
Toril Aspaas
Digital rådgiver
Prosjektleder
92087158
toril@increo.no
Hallgrim Bjørvik
Styreleder
Digital rådgiver
40004601
hallgrim@increo.no
Juli Victoria Pramm
Digital rådgiver
Prosjektleder
46430678
juli@increo.no
Per Morten Trøen
Senior webdesigner
40004641
permorten@increo.no
Kim Levi Paulsen
Senior systemutvikler
91794044
kim@increo.no
Kjetil Grun
Drift
90739196
kjetil@increo.no
Christoffer Wiik
Senior systemutvikler
99449207
chris@increo.no
Therese Sande
Systemutvikler
98642842
therese@increo.no
Terje Svinning
Senior webdesigner
(+44) 1727893084
terje@increo.no
Stian Hanger
Systemutvikler
92645190
stianh@increo.no
Leif Bolsø
Webutvikler
41661555
leif@increo.no
Hilde Kielland Mølmen
Webdesigner
Fødselspermisjon
40004640
hilde@increo.no

Om InCreo
InCreo ble etablert i 1997 og består av spesialister på kommunikasjon og teknologi til PC, nettbrett og mobil. At du som kunde skal lykkes, og at du skal være så god som du kan være på nett, har vært vårt mantra siden oppstart.
Se video Linje

SKREDDERSYDD TOTALPAKKE

Der andre leverer en ferdigpakket out of the box-løsning, tilpasser vi til hver enkelt kunde. Det er fordi vi har erfart at hvert prosjekt er unikt og at hver kunde har sine mål. Vi bruker vår egenutviklede publiseringsløsning Wondercode som basis, og tilpasser ved å legge til og trekke fra elementer og funksjoner etter behov.
Vis video