Hei! Vi er Increo

Profilbilde av Morten Wikstrøm, daglig leder og rådgiver
Morten M Wikstrøm
Daglig leder
Rådgivning
Trondheim
976 90 017
morten@increo.no
Profilbilde av Sebastian Krohn, digital rådgiver
Sebastian Krohn (i permisjon)
Byråleder Oslo
Rådgivning
Oslo
988 00 306
sebastian@increo.no
Merethe Honne, rådgiver i Increo
Merethe Honne
Rådgiver
Oslo
928 87 311
merethe@increo.no
Profilbilde av Gaute Bjerke-Busch, growth hacker og fasilitator
Gaute Bjerke-Busch
Rådgivning
Fasilitering
982 83 750
gaute@increo.no
Profilbilde av Inga Kråkmo, leder for design og utvikling
Inga Kråkmo
Leder design og rådgivning
919 03 309
inga@increo.no
Profilbilde av Cathinka Mørch, CPO og rådgiver
Cathinka Y. Mørch
CPO
Rådgivning
472 75 720
cathinka@increo.no
Profilbilde av Kim Levi Paulsen, CTO
Kim Levi Paulsen
CTO
Rådgivning
91794044
kim@increo.no
Profilbilde av Sigrid Anita Rømma, prosjektleder i Increo
Sigrid Anita Rømma
Prosjektledelse
Rådgivning
476 35 617
sigridr@increo.no
Profilbilde av Camilla Tveit, prosjektleder og digital rådgiver
Camilla Tveit
Prosjektledelse
Rådgivning
971 04 745
camilla@increo.no
Profilbilde av Renate Grythe, prosjektleder og digital rådgiver
Renate Hansen Grythe
Prosjektledelse
Rådgivning
400 64 971
renate@increo.no
Profilbilde av Hallgrim Bjørvik, gründer og styreleder
Hallgrim Bjørvik
Gründer
Styreleder
400 04 601
hallgrim@increo.no
Profilbilde Didrich Westgård, SEO-rådgiver
Didrich Westgård
Rådgivning
SEO
didrich@increo.no
Profilbilde av Audun Støren, designer
Audun Støren
Design
audun@increo.no
Profilbilde av Eileen Osmo, designer
Eileen Osmo
Design
eileen@increo.no
Profilbilde av Andreas Sletten, designer
Andreas Femtegjeld Sletten
Design
andreas@increo.no
Profilbilde av Per Morten Trøen, designer
Per Morten Trøen
Design
permorten@increo.no
Profilbilde av Knut Erik Øverjord, designer
Knut Erik Øverjord
Design
knuterik@increo.no
Profilbilde av Kristina Ermolenko, designer
Kristina Ermolenko
Design
kristina@increo.no
Profilbilde av Cecilie Leiseth Skipnes, designer
Cecilie Leiseth Skipnes
Design
cecilie@increo.no
Profilbilde Stian Hanger, backend utvikler
Stian Hanger
Utvikling
stianh@increo.no
Profilbilde av Dennis Janzo, backend utvikler
Dennis Janzso
Utvikling
dennis@increo.no
Profilbilde av Odd Einar Betten, utvikler
Odd Einar Betten
Utvikling
oddeinar@increo.no
Profilbilde av Vladimir Janjusevic, utvikler
Vladimir Janjusevic
Utvikling
vladimir@increo.no
Profilbilde av Marcin Zajadlo, utvikler
Marcin Zajadło
Utvikling
marcin@increo.no
Profilbilde av Christoffer Wiik, utvikler
Christoffer Wiik
Utvikling
chris@increo.no
Profilbilde av Tora Vedø-Hansen, utvikler
Tora Vedø-Hansen
Utvikling
tora@increo.no
Profilbilde av Beata Nosal, utvikler
Beata Nosal
Utvikling
beata@increo.no
Profilbilde av Øyvind Langeggen, utvikler
Øyvind Langeggen
Utvikling
oyvind@increo.no
Profilbilde av Milena Kozlowska, utvikler
Milena Kozlowska
Utvikling
milena@increo.no
Profilbilde av Omar Omrani, utvikler
Omar Omrani
Utvikling
omar@increo.no
Profilbilde av Leif Risan, utvikler
Leif Risan
Utvikling
leif@increo.no
Profilbilde av Henrik Sørensen, utvikler
Henrik Hind Sørensen
Utvikling
henrik@increo.no
Profilbilde av Luca Ratiu, driftsansvarlig
Luca Ratiu
Drift
luca@increo.no
Profilbilde av Thomas Waade, drift og support
Thomas Rømuld Waade
Drift
thomas@increo.no